utorak 19.9.2017

Općina Tešanj poziva sve zainteresovane građane, pravna i fizička lica da dostave svoje prijedloge i primjedbe na Nacrt Odluke o nazivima i označavanju ulica, trgova i označavanju objekata brojevima na području općine Tešanj i Nacrt Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o utvrđivanju opisa granica naseljenih mjesta na području općine Tešanj, koje je Općinsko vijeće prihvatilo i uputilo na javnu raspravu na 24. sjednici Općinskog vijeća Tešanj održanoj dana, 13.11.2014. godine.

Usmeni dio javne rasprave (prezentacija) obavit će se:

-05.12.2014. godine (petak ) od 8,30 do 11,30 sati u općinskom uredu u Tešanjci - za ulice

i od 12,30 do 15,30 sati - za naseljena mjesta

-09.12.2014. godine (utorak) od 9,00 do 12,00 sati u sali Općinskog vijeća u Tešnju- za ulice

i od 12,30 do 15,30 sati -za naseljena mjesta

-10.12.2014. g.odine (srijeda) od 9,00 do 12,00 sati u općinskom uredu u Jelahu - za ulice

i od 12,30 do 15,30 sati - za naseljena mjesta

Tekstualni dio Nacrta Odluke o nazivima i označavanju ulica, trgova i označavanju objekata brojevima na području Općine Tešanj i Nacrta Odluke o izmjeni i dopuni Odluke o utvrđivanju opisa granica naseljenih mjesta na području Općine Tešanj se nalazi istaknut na oglasnim pločama u zgradi Općine, infopultu u Uredu Jelah i Tešanjka, na oglasnoj ploči u zgradi mjesnih zajednica Tešanjka i Jelah, Šije i Kalošević.

Nacrt odluka možete pogledati na:

odluka_ulice

odluka_naseljena mjesta

Grafički dio možete pogledati na:

pregledna karta naseljenih mjesta i katastarskih opcina

pregledna karta obuhvata ulica Jelah

pregledna karta obuhvata ulica Tesanj

pregledna karta obuhvata ulica Tesanjka

Zainteresovani svoje prijedloge i primjedbe mogu dostaviti Službi za katastar, urbanizam i imovinsko-pravne poslove, putem prijemne kancelarije ili na e-mail Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. ili enesOva adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. do 26.12.2014. godine.

POMOĆNIK OPĆINSKOG NAČELNIKA

Nadir Medarić, dipl.ing.geodezije