Prijava
nedjelja 24.6.2018
Događaji:
Pretraga

Dragi prvačići, đaci i studenti,

Poštovani roditelji i uposlenici u obrazovanju,

Povodom početka nove školske godine, u ime Općine Tešanj želim vam puno uspjeha u radu, što bolje rezultate u obrazovanju, odgoju i učenju.

Značajni rezultati koje ste zajedno postigli u prethodnim godinama, daju nam nadu u bolje sutra, ali i očekivanja da će se nastaviti i ubuduće.

Dragi učenici, svi očekujemo da ćete biti vrijedni i marljivi, da ćete učiti i izvršavati svoje obaveze, a mi se obavezujemo i dalje pružati podršku, te da dolaskom novih, još boljih generacija, svi zajedno nastavimo nizati uspjehe kao lokalna zajednica.

Roditelji i nastavnici, svi zajedno imamo veliku odgovornost prema budućim generacijama. Znamo da dajete veliki doprinos u datim okolnostima. Želimo da u tome istrajete, da svi zajedno budemo što bolji, nadajući se da će vrijeme koje dolazi prepoznati naše zalaganje.

Ulaganje u obrazovanje danas, davat će plodove uspjeha ubuduće. Zato, trudimo se i dalje, rezultati neće izostati!!

 

 

OPĆINSKI NAČELNIK

Mr. sci. Suad Huskić