Prijava
nedjelja 23.11.2014
Događaji:
Pretraga
  Općina Tešanj potpisala ugovor o certifikaciji općina sa povoljnim poslovnim okruženjem (BFC SEE)
U okviru implementacije projekta BFC SEE u Sarajevu je održana Konferencija o programu certifikacije općina sa povoljnim poslovnim okuženjem u jugoistočnoj Evropi, u cilju stvaranja i unapređenja povoljnog poslovnog okruženja na nivou lokalnih samouprava, pribavljanja akreditacije za BFC certifikaciju i provođenje certifikacije lokalnih samouprava sa povoljnim poslovnim okruženjem. Na Konferenciji...
Pročitaj ostale aktuelnosti →
Pratite nas na Facebook-u
 
e-Uprava
Brzi meni
Općinsko vijeće Općinski načelnik
Trenutno vrijeme
4.9
 • PRITISAK

  997.8 mb

 • VLAŽNOST

  99 %

 • VJETAR

  4 m/s

 • Općina Tešanj meteo stanica
  Pratite nas!

  fbtwyt

  Bilten

  62

  Pratite nas na iPhone

     

  Pratite nas na androidu

     

  Poplave 2014 - Novosti