Prijava
četvrtak 27.11.2014
Događaji:
Pretraga
  Dan otvorenih vrata
Za najbolje postignute rezultate u oblasti Stvaranja povoljnog poslovnog ambijenta u jedinicama lokalne samouprave u cilju privlačenja investicija, Općina Tešanj je dobitnik Beacon plus certifikata. Tim povodom, danas je održan Dan otvorenih vrata i ovom prilikom su predstavljene najbolje prakse Općine Tešanj. Sve ono što lokalna uprava u Tešnju radi a rezultat čega je i ovo priznanje, kao...
Pročitaj ostale aktuelnosti →
Pratite nas na Facebook-u
 
e-Uprava
Brzi meni
Općinsko vijeće Općinski načelnik
Trenutno vrijeme
2.1
 • PRITISAK

  991.2 mb

 • VLAŽNOST

  97 %

 • VJETAR

  2 m/s

 • Općina Tešanj meteo stanica
  Pratite nas!

  fbtwyt

  Bilten

  62

  Pratite nas na iPhone

     

  Pratite nas na androidu

     

  Poplave 2014 - Novosti