Prijava
ponedjeljak 15.9.2014
Pretraga
  BEAR: Investicijska konferencija
U Sarajevu je održana investicijska konferencija u okviru BEAR razvojne inicijative Teslića, Tešnja i Žepča - tri bh. opštine/općine koje su izabrane među deset najboljih investicijskih destinacija u Evropi. Biti posječan više nije dovoljno. Fabrike koje posluju na području općine Tešanj izvoze u čak 53 zemlje svijeta. A izvoz je za pet godina porastao sa 118 miliona KM na 325 miliona...
Pročitaj ostale aktuelnosti →
 
 
Anketa

Za Tešanj bi najvažnije bilo da se:

Osnovne informacije

Općina Tešanj prikaži veću mapu
Pratite nas na Facebook-u
 
e-Uprava
Brzi meni
Općinsko vijeće Općinski načelnik
Trenutno vrijeme
17.7
 • PRITISAK

  1003.3 mb

 • VLAŽNOST

  97 %

 • VJETAR

  10 m/s

 • Općina Tešanj meteo stanica
  Bilten

  Pratite nas na iPhone

     

  Pratite nas na androidu

     

  Poplave 2014 - Novosti