Prijava
Petak 15.11.2019
Događaji:
Pretraga

Država Bosna i Hercegovina je kroz svoju historiju proživjela mnoge teške i nesretne okolnosti. Mi pamtimo ponešto od toga više ili manje, ali mnogo toga i zaboravljamo. Datumi kao što je 25.novembar nas podsjećaju na činjenicu da je u Bosni i Hercegovini uvijek bilo ljudi koji vole svoju domovinu, koji su spremni boriti se za nju i koji afirmišu ljudske vrijednosti u našem zajedničkom životu na Zemlji.

Stoga, sjećajući se sa radošću i ponosom ovog važnog datuma, želimo čestitati građanima općine Tešanj 25.novembar i odati priznanje svima koji su dali i daju doprinos da je Bosna i Hercegovina danas članica Ujedinjenih naroda, a uskoro s Božjom pomoći, i Evropske unije.

 

PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA

Vedran Kaser, dipl. ing. inf. teh.

 

OPĆINSKI NAČELNIK

Fuad Šišić, dipl. ing. maš.