Prijava
Petak 3.4.2020
Događaji:
Pretraga

Općinski načelnik poziva sve zainteresovane građane, organizacije i ustanove da dostave svoje prijedloge i primjedbe na Nacrt budžeta Općine Tešanj za 2013. godinu koji je Općinsko vijeće Tešanj prihvatilo i uputilo u javnu raspravu na 2. sjednici, održanoj 30.11.2012. godine.


Usmeni dio javne rasprave održat će se u sali Općinskog vijeća Tešanj 10.12.2012. godine sa početkom u 15,00 sati.


 Nacrt budžeta je istaknut na internet stranici Općine Tešanj www.opcina-tesanj.ba i infopultu u zgradi Općine, te u uredima Jelah, Kalošević i Tešanjka.


 Zainteresovani svoje prijedloge i primjedbe mogu dostaviti Službi za finansije, privredu i inspekcije, putem prijemne kancelarije ili na e-mail Općine Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. do 14.12.2012. godine.


Budžet možete pogledati na:

nacrt_budeta_2013.pdf


POMOĆNIK OPĆINSKOG NAČELNIKA

Hamzalija Hojkurić, dipl. ecc.