Prijava
Četvrtak 20.2.2020
Događaji:
Pretraga

Postupajući po Zaključku Skupštine Zeničko-dobojskog kantona i Plana javne rasprave, Ministarstvo za obrazovanje, nauku, kulturu i sport ZDK i Općina Tešanj organizuju Javnu raspravu o Nacrtu Zakona o obrzovanju odraslih.

Javna rasprava je planirana za 10.02.2014. godine (ponedjeljak) sa početkom u 10,00 sati u sali Općinskog vijeća Tešanj, te se pozivaju svi zainteresovani građani, organizacije i ustanove da iznesu svoje prijedloge i sugestije.

Nacrt Zakona možete pogledati na: dokumenti/nacrt_zakon_obrazovanje_odraslih.pdf

Za dodatne informacije možete kontaktirati na mail azra.muslijaOva e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. ili na telefon 650-426.

 

 

POMOĆNIK OPĆINSKOG NAČELNIKA

Azra Muslija, dipl. pravnik