Prijava
Srijeda 17.7.2019
Događaji:
Pretraga

Načelnik općine Sanski Most Faris Hasanbegović sa saradnicima posjetio je danas Tešanj i ovom prilikom se sastao sa Općinskim načelnikom Suadom Huskićem. Sastanku su prisustvovali i Predsjedavajući Općinskog vijeća Senad Subašić i pomoćnici Općinskog načelnika Azra Muslija i Hamzalija Hojkurić. Cilj posjete je upoznavanje sa prednostima koje Tešanj ima, kao i razmjena iskustava kada su u pitanju određeni projekti.

 

Općine Tešanj i Sanski Most su bile najuspješnije u projektu MEG u odnosu na sve druge općine koje su sudjelovale. Mi smo pronašli stvari koje možemo naučiti jedni od drugih. Ponudili smo sva naša iskustva da podjelimo u potpunosti, a i sve što možemo prepoznati u Općini Sanski Most kao korisno i interesantno za Općinu Tešanj želimo primjeniti, rekao je Općinski načelnik Suad Huskić.

 

Nakon sastanka u Općini Tešanj, delegacija je posjetila Komunalno preduzeće RAD Tešanj.