Prijava
Ponedjeljak 1.6.2020
Događaji:
Pretraga

 Delagacija sastavljena od predstavnika političkih, kulturnih i vjerskih institucija, te privrednika iz Čelića na čelu sa Općinskim načelnikom Seadom Muminovićem boravila je danas u radnoj posjeti Tešnju. Delegaciju su primili predsjedavajući Općinskog vijeća Senad Subašić i Općinski načelnik Suad Huskić sa saradnicima. Nakon predstavljanja općine Tešanj, razgovaralo se o mogućnostima privredne saradnje dvije općine.

 

Današnja posjeta je nastavak prethodne saradnje. Općina Tešanj pokušava da prati zahtjeve privrednog sektora, kako bi se ostvarivala saradnja sa općinama u kojima naši privrednici imaju interesa, kazao je Općinski načelnik Suad Huskić.

 

Nakon sastanka u Općini Tešanj, delegacija je posjetila Medžliš islamske zajednice Tešanj, te firme Mann+Hummel BA i Madi.