Login
Monday 6.7.2020
Live ticker:
Search

Na osnovu člana 24. Statuta JZU Doma zdravlja "Izudin Mulabećirović-Izo“ Tešanj, člana 3. stav 3. Pravilnika o radu (broj:2346/17), Uredbe o postupku prijema u radni odnos u javnom sektoru u Zeničko-dobojskom kantonu (Sl.novine ZDK broj 8/19) i Odluke direktora broj 03-05-7-821/20., VD Direktor Dujsić dr Amir,specijalista internista;subspec.kardiolog, raspisuje Oglas za prijem u radni odnos koji možete pogledati ovdje

Oglas za prijem u radni odnos možete pogledati ovdje

Prijavni obrazac možete preuzeti ovdje

Oglas za prijem u radni odnos možete pogledati ovdje

Ministarstvo za boračka pitanja ZDK na web stranici Kantona objavilo je Konkurs za dodjelu novčane pomoći za nabavku obaveznih udžbenika djeci branilaca za školsku 2020/2021.godinu.

Konkurs ostaje otvoren 20 dana od dana objavljivanja (od 29.06.2020. godine do 20.07.2020. godine). Prijave na konkurs sa potrebnom dokumentacijom za djecu pripadnika branilačke populacije podnosi roditelj – staratelj u općini Tešanj, Službi za boračko invalidsku zaštitu i opće poslove .

Konkurs je istaknut na oglasnoj ploči Općine Tešanj, oglasnim pločama boračkih udruženja, a možete pogledati i ovdje

Interni oglas za preuzimanje namještenika - popunu radnog mjesta u Općini Tešanj možete pogledati ovdje

Prijavni obrazac možete preuzeti ovdje