Prijava
četvrtak 21.6.2018
Događaji:
Pretraga

 

S obzirom da su ugovori za zimsko održavanje puteva na području općine Tešanj istekli 15. aprila, Općina Tešanj je zbog snijega i niskih temperatura, ugovorila rad servisne službe koja ima zadatak da obiđe kritične putne dionice i sagleda situaciju, te poduzme potrebne aktivnosti kada je u pitanju prohodnost puteva i zaštita od poledice.

 

Također, zbog težine snijega na stablima može se desiti lomljenje grana ili cijelih stabala, pogotovo na putnim dionicama, pa molimo sve učesnike u saobraćaju da voze oprezno. Na terenu su ekipe koje rade na skidanju snijega sa stabala, kako bi se spriječile eventualne štete.

 

JP Toplana je u skladu sa Odlukom o opštim i tehničkim uslovima za isporuku toplotne energije, produžila sezonu grijanja do petka, 21. aprila 2017. godine.

 

Molimo sve građane, da, ukoliko primjete neki problem kada je u pitanju prohodnost puteva ili oštećena stabla prijave na Call centar Općine putem besplatnog broja 0800-234-55.