Prijava
petak 25.5.2018
Događaji:
Pretraga

Nakon provedene procedure javne nabavke, danas su u Općini Tešanj potpisani ugovori za prvi dio kapitalnih projekata za 2017. godinu.

 

Ugovore su potpisali Općinski načelnik Suad Huskić i predstavnici firmi Doboj putevi d.o.o. Doboj Jug (za projekte: Asfalitiranje puta Čamdžići-Ljeskovac, Asfaltiranje puta Agići-Bajna bašta, Asfaliranje puta Širbegovići, Asfaltiranje puta Donja mahala, Asfaltiranje puta Bare-Palučak, Asfaltiranje puta Gornje Bobare-Križ, Asfaltiranje puta Trzna Kruščik II faza, Asfaltiranje puta Hrnjići Iifaza, Asfaltiranje puta u naselju Pelte i Asfaltiranje puta Halilovići-Alići), Špic beton d.o.o. Zenica (za za projekte: Asfaltiranje puta Trnovac-Barići, Asfaltiranje puta Bedaci-Numera i Asfaltiranje puta Brezovača), AB trans d.o.o. Tešanj (za projekte: Asfaltiranje puta Bare-Zlatići, Izgradnja pješačke staze Karadaglije-Koprivci-Jablanica) i Trans kop d.o.o. Tešanj (za projekat Izgradnja puta Rastoke).

 

Danas smo potpisali 16 ugovora za prvi dio kapitalnih projekata koji će biti finansirani iz našeg budžeta. U toku je ugovaranje i druge grupe projekata. Očekujem da će svi projekti biti uspješno realizovani do kraja građevinske sezone, kazao je Općinski načelnik Suad Huskić.

 

Ukupna vrijednost potpisanih ugovora je 319.727,40 KM