Prijava
četvrtak 21.6.2018
Događaji:
Pretraga
Gosti na svečanosti u povodu Dana Mjesne zajednice PiljužićiDan mjesne zajednice Piljužići obilježen bogatim kulturno-zabavnim i sportskim programom. Manifestacijama prisustvovao i Općinski načelnik Adem Huskić sa saradnicima.Općinski načelnik Adem Huskić je sa saradnikom za društvene djelatnosti Suadom Huskićem 28. maja 2005. godine posjetio Mjesnu zajednicu Piljužići u povodu Dana mjesne zajednice i održavanja tradicionalnog turnira.
Prije početka manifestacije uslijedilo je obraćanje Načelnika prisutnim gostima i građanima i tom Općinski načelnik Adem Huskić otvara turnir - sa igračima pred prvu utakmicu u Piljužićima prilikom Općinski načelnik je izrazio zadovoljstvo zbog prisustva jednoj ovakvoj manifestaciji.
Nakon toga izveden je kulturno-umjetnički program učenika Osnovne škole Džemal Bijedić, te izvršena smotra jedinice Dobrovoljnog vatrogasnog društva Jelah u okviru čega je i održan turnir u malom nogometu. Jedan od sponzora manifestacija je i Općina Tešanj.