Prijava
Petak 3.4.2020
Događaji:
Pretraga
Nema slikeČestitku građanima u povodu 25. novembra - Dana državnosti BiH uputili su predsjedavajući Općinskog vijeća i Općinski načelnik. Prenosimo je u cjelosti.Država Bosna i Hercegovina je kroz svoju historiju proživjela mnoge teške i nesretne okolnosti. Mi pamtimo ponešto od toga više ili manje, ali mnogo toga i zaboravljamo. Datumi kao što je 25.novembar nas podsjećaju na činjenicu da je u Bosni i Hercegovini uvijek bilo ljudi koji vole svoju domovinu, koji su spremni boriti se za nju i koji afirmišu ljudske vrijednosti u našem zajedničkom životu na Zemlji.
Stoga, sjećajući se sa radošću i ponosom ovog važnog datuma, želimo čestitati građanima općine Tešanj 25.novembar i odati priznanje svima koji su dali i daju doprinos da je Bosna i Hercegovina danas članica Ujedinjenih naroda, a uskoro s Božjom pomoći, i Evropske unije.


PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA
Vedran Kaser, dipl. ing. inf. teh.

OPĆINSKI NAČELNIK
Fuad Šišić, dipl. ing. maš.