Prijava
Četvrtak 16.7.2020
Događaji:
Pretraga
Nema slikeČestitku građanima u povodu Kurban bajrama uputili su predsjedavajući Općinskog vijeća i Općinski načelnik. Prenosimo je u cjelosti.Pred nama je jedan od velikih praznika koji obilježavaju pripadanici Islama. Milioni vjernika iz cijelog svijeta hodočaste Meku, kao i 56 vjernika iz Tešnja.

U ime lokalne vlasti Općine Tešanj i u svoje ime upućujemo iskrene čestitke svim vjernicima sa željom da Kurban Bajram provedu u dobrom zdravlju i raspoloženju ne zaboravljajući na svoja prava, ali i na svoje obaveze.

Želimo i svim građanima općine Tešanj da se ugodno osjećaju, i da osjete mir i radost, bez obzira na svoja vjerska i druga uvjerenja.


PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA
Vedran Kaser, dipl. ing. inf. teh.

OPĆINSKI NAČELNIK
Fuad Šišiić, dipl. ing. maš.