Prijava
Srijeda 19.2.2020
Događaji:
Pretraga
Nema slikeČestitku građanima u povodu Nove 2010. godine uputili su predsjedavajući Općinskog vijeća i Općinski načelnik. Prenosimo je u cjelosti.Godine prolaze jedna za drugom i ponekad ih vidimo samo kao brojke, a u stvarnosti se radi o tome da prolaze naši životi. Stoga je važno kakve tragove ostavljamo iza sebe. Potrebno nam je mnogo više povjerenja i međusobnog razumjevanja u svim prilikama i svim područjima, a mnogo manje sebičnosti i zavisti kako bismo u veoma nepovoljnim okolnostima lakše živjeli i radili u godini ispred nas.

Svim građanima općine Tešanj u ime lokalne vlasti i lično ime želimo dobro zdravlje, sretnu i uspješnu Novu 2010. godinu.


PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA
Vedran Kaser, dipl. ing. inf. teh.

OPĆINSKI NAČELNIK
Fuad Šišić, dipl. ing. maš.