Prijava
Petak 21.2.2020
Događaji:
Pretraga
Nema slikeČestitku građanima u povodu pravoslavnog Božića uputili su predsjedavajući Općinskog vijeća i Općinski načelnik. Prenosimo je u cjelosti.Tešanj je sredina koja ni u najtežim danima nije dovela u pitanje temeljne ljudske vrijednosti: pravo na život, na vjeru, na porodicu i imovinu. Svemogući Bog nam je ostavio slobodu izbora, pa stoga treba poštovati svačije pravo na sopstveni izbor, bez obzira koliko različito mislili o tome.
Pred nama je jedan od velikih praznika koji obilježavaju hrišćani - pravoslavci, pa u ime lokalne vlasti Općine Tešanj i u svoje ime upućujemo čestitke svima onima koji ovaj praznik doživljavaju kao svoj, sa željom da ga provedu u dobrom zdravlju i raspoloženju.
Svim građanima općine Tešanj želimo da se ugodno osjećaju, i da osjećaju mir i radost, bez obzira na svoja vjerska i druga uvjerenja.

PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA
Vedran Kaser, dipl. ing. inf. teh.

OPĆINSKI NAČELNIK
Fuad Šišić, dipl. ing. maš.