Prijava
Petak 21.2.2020
Događaji:
Pretraga
Nema slikeČestitku građanima u povodu 1. marta - Dana nezavisnosti BiH uputili su predsjedavajući Općinskog vijeća i Općinski načelnik.
Prenosimo je u cjelosti.1.marta 1992. godine građani su se opredjelili za nezavisnu Bosnu i Hercegovinu. Iako i 18 godina poslije, Dan nezavisnosti BiH se obilježava samo u jednom dijelu naše zemlje, još uvijek postoji velika nada i dovoljna snaga ljubavi prema Bosni i Hercegovini koja će po ko zna koji put u historiji ove zemlje potvrditi da je zajednička domovina prije svega zajednički interes, a ne smetnja bržem oporavku i izlasku iz krize.
Stoga, svim građanima općine Tešanj i svima koji Bosnu i Hercegovinu doživljavaju kao svoju domovinu čestitamo 1. mart – Dan nezavisnosti.PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA
Vedran KAser, dipl. ing. inf. teh.

OPĆINSKI NAČELNIK
Fuad Šišić, dipl. ing. maš.