Prijava
Četvrtak 20.2.2020
Događaji:
Pretraga
Nema slikeČestitku u povodu 8. marta - Međunarodnog dana žena su uputili predsjedavajući Općinskog vijeća i Općinski načelnik. Prenosimo je u cjelosti.Naše društvo još uvijek nije iskoristilo potencijal društvenog angažmana žene koji je potreban zajednici, kako kroz institucionalno djelovanje tako i kroz društvene procese. Prisjećanje na ovaj dan ne treba biti ideološke naravi, niti demagoške teze o ravnopravnosti žena, nego potrebe da se afirmiše stvarna uloge žene u našem društvu .

Sa željom da se uloga žene u našem društvu razvija na najbolji način i da se afirmacija žene postigne kroz njene vrline kao nova vrijednost našeg društva, svim ženama čestitamo 8. mart - Dan žena.PREDSJEDAVAJUĆI OPĆINSKOG VIJEĆA
Veran Kaser, dipl. ing. inf. teh.

OPĆINSKI NAČELNIK
Fuad Šišić, dipl. ing. maš.