Prijava
Petak 5.6.2020
Događaji:
Pretraga

Općinski načelnik poziva sve zainteresovane građane, pravna i fizička lica da dostave svoje prijedloge i primjedbe na Nacrt Odluke o građevinskom zemljištu koji je usvojen na 23. sjednici  Općinskog vijeća Tešanj održanoj 30.11.2010. godine.

Usmeni dio javne rasprave obavit će se 22.12.2010. godine (srijeda) sa početkom u 15,00 sati u sali Općinskog vijeća.

Nacrt Odluke o građevinskom zemljištu je istaknut na oglasnim pločama  u zgradi Općine, infopultu u Uredu Jelah i Uredu Tešanjka, te na Internet stranici Općine Tešanj.

Zainteresovani svoje prijedloge i primjedbe mogu dostaviti Službi za finansije i ekonomiju ili Službi za katastar, urbanizam i imovinsko-pravne poslove, putem prijemne kancelarije ili na e-mail Općine Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. do 04.01.2011. godine.

 

Nacrt Odluke pogledajte na:

odluka_gradevinsko zemljiste.pdf