Prijava
Subota 4.7.2020
Događaji:
Pretraga

Pozivaju se zainteresovana fizička i pravna lica sa područja općine Tešanj da se uključe u  Javnu  raspravu  na nacrt Odluke o javnom redu i miru. Javna rasprava će trajati 30 dana, od 17.02. do 17.03.2011. godine.

Nacrt Odluke o javnom redu i miru može se pogledati svaki radni dan od 7,30 do 16,00 sati na oglasnoj ploči u zgradi Općine Tešanj i na web stranici www.opcina-tesanj.ba.

Usmeni dio javne rasprave bit će održan 03.03. 2011. godine sa početkom u 11,00 sati u Sali Općinskog vijeća Tešanj.

Prijedlozi i primjedbe na nacrt Odluke mogu se dostaviti u pisanom obliku na adresu Stručna služba Općine Tešanj, Trg Alije Izetbegovića 11 Tešanj ili na mail adresu Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli..

Pristigli prijedlozi u toku javne rasprave bit će dostavljeni Općinskom vijeću.


Nacrt pogledajte na:

odlukaa o jrm-nacrt.pdf