Prijava
Srijeda 1.4.2020
Događaji:
Pretraga

Služba za finansije, privredu i inspekcije općine Tešanj izradila je prijedlog Programa novčanih podsticaja za unapređenje primarne poljoprivredne  proizvodnje na području općine Tešanj u 2012.godini.

Prijedlog  Programa se prije upućivanja Općinskom vijeću na usvajanje, stavlja na javnu raspravu koja traje do 29. februara 2012. godine do kada možete dostaviti primjedbe u pisanoj formi ili ih iznijeti na usmenoj javnoj raspravi koja će biti održana dana 28 (utorak) februara 2012. godine u 11,00 sati u sali Općinskog vijeća Tešanj. Molimo da se pripremite za ovu raspravu kako biste dali svoj doprinos i time učestvovali u donošenju što kvalitetnijeg Programa za 2012 godinu.

Prijedlog Programa možete pogledati na www.opcina-tesanj.ba a postavljen je i na oglasnoj ploči u zgradi Općine, i općinskim uredima na Jelahu i Tešanjci.

poljoprivreda_program_2012.pdf


POMOĆNIK OPĆINSKOG NAČELNIKA

Hamzalija Hojkutić, dipl. ecc.