Prijava
Petak 3.4.2020
Događaji:
Pretraga

Općinsko vijeće Tešanj na 3. sjednici održanoj 28.12.2012. godine donijelo je zaključak da se Nacrt odluke o izmjeni i dopuni Odluke o izmjeni naziva ulica i trgova u Tešnju, Jelahu i Tešanjci uputi na javnu raspravu u trajanju od 30 dana.

Općinski načelnik poziva sve zainteresirane da dostave svoje prijedloge i primjedbe, te prisustvuju usmenom dijelu Javne rasprave koji je zakazan za 23.01.2013. godine (srijeda) sa početkom u 15,00 sati u sali Općinskog vijeća Tešanj.

Nacrt odluke o izmjeni i dopuni Odluke o izmjeni naziva ulica i trgova u Tešnju, Jelahu i Tešanjci možete preuzeti na  odluka o nazivima ulica-izmjena i dopuna-nacrt-2012.pdf

Zainteresirani svoje prijedloge i primjedbe mogu dostavit Službi za društvene djelatnosti, komunalne poslove i ekologiju, putem prijemne kancelarije ili na e-mail Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. najkasnije do 08.02.2013. godine.


OPĆINSKI NAČELNIK

mr.sc. Suad Huskić, profesor