Prijava
Petak 21.2.2020
Događaji:
Pretraga

Postupajući po Zaključku Skupštine Zeničko-dobojskog kantona i Plana javne rasprave, Ministarstvo za pravosuđe i upravu ZDK i Općina Tešanj organizuju Javnu raspravu o Nacrtu Zakona pružanju beslpatne pravne pomoći

Javna rasprava je planirana za 02.10.2013. godine (srijeda) sa početkom u 9,30 sati u sali Općinskog vijeća Tešanj.

Pozivaju se svi zainteresovani građani, organizacije i ustanove da iznesu svoje prijedloge i sugestije. Sve dodatne informacije možete preuzeti na stranici www.opcina-tesanj.ba, kontaktom na mail Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. ili na telefon 650-426.

Nacrt Zakona možete pogledati na: nacrt_zakona_o_besplatnoj_pravnoj_pomoci.pdf


POMOĆNIK OPĆINSKOG NAČELNIKA

Azra Muslija, dipl.pravnik