Prijava
Ponedjeljak 6.7.2020
Događaji:
Pretraga

Općinski načelnik poziva sve zainteresovane građane, pravna i fizička lica da dostave svoje prijedloge i primjedbe na Nacrt izmjene i dopune Urbanističkog projekta TEŠANJ-CENTAR u Tešnju koji je usvojen na 11. sjednici Općinskog vijeća Tešanj održanoj 29.09.2017. godine.

Usmeni dio javne rasprave (prezentacija) obavit će se 17.10.2017. godine (utorak) od 11:00 do 13:00 sati u sali Općinskog vijeća u Tešnju.

Nacrt izmjene i dopune Urbanističkog projekta TEŠANJ-CENTAR u Tešnju, istaknut je na oglasnim pločama u zgradi Općine, infopultu u Uredu Jelah, na oglasnoj ploči u zgradi mjesne zajednice Tešanj, a možete pogledati i ovdje

 

Dokumentaciju možete pogledati na:

Izvod iz Plana

Katastarska podloga

Sintezna karta postojeceg stanja

Karta postojeceg stanja infrastrukture

Prijedlog intervencija

Arhitektonsko-urbanisticko rjesenje

Prijedlog ulicnog fasadnog platna

Plan parcelacije

Građevinske i regulacione linije

Infrastruktura

 

Zainteresovani svoje prijedloge i primjedbe mogu dostaviti Službi za katastar, urbanizam i imovinsko-pravne poslove, putem prijemne kancelarije ili na e-mail: Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. do 01.11.2017. godine.

 

 

OPĆINSKI NAČELNIK

Mr.sci. Suad Huskić