Prijava
Četvrtak 2.7.2020
Događaji:
Pretraga

Općinsko vijeće Tešanj na 12. sjednici održanoj 31.10.2017.godine, razmatrajući Nacrt Odluke o lokalnim i nerazvrstanim cestama na području općine Tešanj, usvojilo je zaključak kojim se prihvata Nacrt Odluke i upućuje u javnu raspravu.

Obavještavamo vas da će se usmeni dio javne rasprave održati u ponedjeljak, 27. novembra 2017. godine u 13,00 sati u sali Općinskog vijeća Tešanj.

Zainteresovani svoje prijedloge i primjedbe mogu dostaviti Službi za finansije, privredu, komunalne i inspekcijske poslove do 27. novembra 2017.godine, putem prijemne kancelarije ili na e-mail Općine Ova e-maila adresa je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. kako biste dali svoj doprinos i time učestvovali u donošenju što kvalitetnije Odluke.

Nacrt Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o organizaciji i sigurnosti saobraćaja na cestama postavljen je na oglasnim pločama Općine i mjesnih zajednica, a možete pogledati i ovdje

 

 

POMOĆNIK OPĆINSKOG NAČELNIKA

Hamzalija Hojkurić, dipl.ecc