Prijava
Utorak 14.7.2020
Događaji:
Pretraga

U Tešnju je održana press konferencija Udruženja/Udruge privrednika Biznis centar Jelah-Tešanj, na kojoj je zvanično najavljen 15. međunarodni sajam privrede Tešanj 2019.

Sajam će ove godine biti održan od 13. do 16. juna, a očekuje se više od 300 izlagača iz naše zemlje i inozemstva. U toku je uređenje 6.000 kvadratnih metara zatvorenog i više od 12.000 kvadratnih metara otvorenog sajamskog prostora. Lokacija održavanja bit će DC Kraševo/ Tešanj

Na press konferenciji su govorili Senad Brka, predsjednik Udruženja privrednika, Ambasador Sjeverne Makedonije u BiH, NJ.E. Ekrem Ebibi, Općinski načelnik Suad Huskić, direktor firme Socksmaker 3 Claudio Angeloni i vlasnik grupacije HIFA Izudin Ahmetlić.

Partneri Sajma i ove godine su Vlada FBiH i ZDK, Općina Tešanj i Privredna komora FBiH. Zemlja partner je Sjeverna Makeronija, a generalni pokrovitelj Vijeće ministara BiH.