Prijava
Ponedjeljak 1.6.2020
Događaji:
Pretraga
39. sjednica Općinskog vijeća 24. aprila 2004. godineNa 39. sjednici Općinskog vijeća održanoj u ponedjeljak, 24. maja 2004. godine, između ostalih tačaka obimnog dnevnog reda većinom glasova vijećnika usvojen je Izvještaj Općinskog načelnika o radu općinskih organa uprave u 2003. godini.U Izvještaju centralno mjesto zauzimaju pokazatelji o radu općinskih organa uprave u 2003. godini sa konkretnim podacima o glavnim oblastima iz djelokruga rada općinske izvršne vlasti na čelu sa Općinskim načelnikom.
Najviše diskusija bilo je na uvodni dio Izvještaja u kojem je naglašeno da se rad općinske administracije na čelu sa Općinskim načelnikom odvijao u nepovoljnim okolnostima i okruženju, te je na insistiranje vijećnika Općinski načelnik Sejdo Plančić dao i dodatna pojašnjenja na ove konstatacije i pitanja diskutanata, nakon čega je većinom glasova vijećnika Izvještaj i prihvaćen.
Na ovim stranicama donijet ćemo u cijelosti i Izvještaj Općinskog načelnika.