Prijava
Ponedjeljak 25.5.2020
Događaji:
Pretraga
Nema slikeU petak, 28. maja 2004. godine, s početkom u 11 sati, u Općini Tešanj (Sala Općinskog vijeća) održaće se Press-konferencija u na kojoj će sudjelovati Općinski načelnik, predstavnici parlamentarnih političkih stranaka i predsjednici klubova vijećnika u Općinskom vijeću Tešanj, te predsjedavajući i sekretar Općinskog vijeća.Press konferenciji prethodit će prijem i razgovor predstavnika političkih stranaka, predsjednika klubova vijećnika u Općinskom vijeću, te predsjedavajućeg i sekratara Općinskog vijeća kod Općinskog načelnika Sejde Plančića, istog dana, s početkom u 10 sati.

Tema Press-konferencije je aktuelna problematika na području naše općine sa posebnim osvrtom na kapitalne projekte.
Ova Press-konferencija otvorena je i za javnost - građane.