Prijava
Utorak 7.7.2020
Događaji:
Pretraga
Nema slikeRazmijenjena su iskustva, sugestije i problemi u radu boračkih udruženja.Općinskom načelniku Ademu Huskiću 13. marta u radnu posjetu došao je novi ministar za boračka pitanja ZE-DO kantona Sejad Nalić, sa saradnikom Almedinom Aliefendićem.
Cilj posjete, pored upoznavanja bilo je i izlaganje najznačajnijih planova i aktivnosti Ministarstva u budućem periodu.
U toku susreta razmjenjena su iskustva, sugestije kao i problemi u radu boračkih udruženja od strane predstavnika udruženja te se razgovaralo o dobroj saradnji sa Općinskim načelnikom i nadležnom službom.
Sastanku su prisustvovali predstavnici udruženja Muharem Sejdić (Ratni vojni invalidi), Muhamed Jahić (Porodice šehida i poginulih boraca), Hamzalija Delić (Jedinstvena organizacija boraca), te Nedžada Agić, pomoćnik načelnika za boračko-invalidsku zaštitu.