Prijava
Četvrtak 2.7.2020
Događaji:
Pretraga
Certifikat ISO 9001:2000Nakon uspješno obavljenih predaudita i glavnog audita od strane odabrane certifikacijske kuće - BVQI Općina Tešanj je 20. januara 2004. godine certificirana po standardima kvaliteta ISO 9001 : 2000 certifikatom broj 146938.Ova certifikacija predstavlja vrijednost kojom se dokazuje naš uspjeh i trajno opredjeljenje da vlastiti posao – pružanje usluga građanima obavljamo profesionalno i dosljedno. Predstavljeni certifikacijski znak BVQI ubuduće će na našim brošurama, vozilima, panoima, zastavama, internet-stranicama, obrascima za poslovno komuniciranje i drugim dokumentima u cijelosti promovirati našu uspješnost. Prva promocija certifikata i certifikacijskog znaka izvršena je na Press-konferenciji Općinskog načelnika i njegovih saradnika u petak, 30. januara 2004. godine, u 11 sati novinarima "Jutarnjeg lista", NTV "Amna", te Radio-Tešnja i Antena-Radija. Na Press-konferenciji kratko su se obratili i na pitanja novinara odgovarali Općinski načelnik Sejdo Plančić i predstavnik rukovodstva za upravljanje kvalitetom Općine Tešanj Elmir Srkalović, inače rukovodilac Službe za prostorno uređenje, razvoj i inspekcijske poslove Općine Tešanj. Press-konferenciju vodio je Ferid Mustafić, pomoćnik Općinskog načelnika za informatiku i informisanje.