Prijava
Četvrtak 25.4.2019
Događaji:
Pretraga

Ministarstvo za boračka pitanja Zeničko-dobojskog kantona, putem Službe za boračko-invalidsku zaštitu i opću upravu Općine Tešanj objavljuje oglase za dodjelu novčane pomoći braniocima i članovima njihovih porodica u svrhu dodjele poticaja za zapošljavanje i samozapošljavanje boračkih populacija.

 

Oglas za dodjelu poticaja samozapošljavanja možete pogledati ovdje

 

Zahtjev samozaposljavanje A 2018 - preuzeti ovdje

 

Zahtjev samozaposljavanje B 2018 – preuzeti ovdje

 

Zahtjev samozaposljavanje C 2018 - preuzeti ovdje

 

Oglas za dodjelu poticaja zapošljavanja možete pogledati ovdje

 

Zahtjev za uposljvanje - preuzeti ovdje

 

Oglasi će biti istaknuti na oglasnim pločama Općine Tešanj i boračkim udruženjima na prostoru općine Tešanj. Prijave na oglase mogu se dostaviti do 16.4.2018.godine (zadnji dan prijave) putem protokola Općine Tešanj.